Podnośniki nożycowe

Podnośnik nożycowy nadają się do pracy zarówno w budynkach jak i na zewnątrz. Małe podnośniki można z powodzeniem wykorzystać wewnątrz budynku a większe spalinowe do prac zewnętrznych. Ich dodatkowym plusem jest łatwość manewrowania i precyzyjny ruch podnośnika. Kazdy podnośnik posiada barierki zabezpieczające, które zapobiegają nadmiernemu wychyleniu się człowiek pracującego na nim. U nas możecie Państwo wynająć bardzo dobre podnośniki nożycowe elektryczne i spalinowe znanej marki Wumag.

Podnośniki nożycowe elektryczne nadają się do transportu towarów na linii montażowej. Można przy ich pomocy podnosić i przemieszczać materiały. Świetnie sprawdzają się w pracach magazynowych, dużych halach. Również bardzo pożyteczne są przy wyklejaniu bilbordów. Są często wybierane ze względu na swoje możliwości, ładowność i małe wymiary ora łatwość obsługi.

Podnośniki nożycowe spalinowe nadają się przede wszystkim do wszelkiego rodzaju prac budowlanych. Nawet w trudnych warunkach pogodowych zapewniają bezpieczeństwo pracy na wysokości i łatwość w manewrowaniu. Jeśli potrzebujesz podnośnika do prac na zewnątrz budynku to podnośnik spalinowy nożycowy będzie dobrym wyborem.